В Обухові запрацює пілотний проект послуг Open Space

 

Обухів стане першим містом в Київській області, де запрацює оновлений РАГС

Сервіс європейського зразка, за допомогою якого можна подавати документи для одруження, реєструвати народження дитини, зміну імені та багато іншого, обіцяють зробити доступним онлайн.

«Коли громадяни прийдуть в наш відділ, вони побачать роботу фахівців. Буде встановлена ​​електронна черга, яка дозволить регулювати потік населення. Все стане культурно і цивілізовано», – повідомила Галина Карпенко, керівник Обухівського районного відділу РАГСу.

Сервіс Open Space дасть можливість вести прийом громадян за принципом «відкритого простору». Такий сервіс дозволить уникнути живих черг завдяки функціонуванню електронної черги, забезпечить створення зручних і доступних умов для отримання послуг за принципом «єдиного вікна».

«Відкриття опен спейсу заплановано на 22 серпня. Хоч і є дрібні роботи, які треба доробити, ми вкладаємося в графік», – доповнила Галина Карпенко.

Вперше в Україні пілотний проект послуг під назвою Open Space Міністерство юстиції запустило в кінці минулого року в Дарницькому відділі РАГСу Головного територіального управління юстиції міста Києва.

Варто відзначити, що в даному проекті беруть участь 12 областей.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також