В Києві відкрився громадський ресторан

У столиці на вул. Бориса Грінченка, 9 відкрився громадський ресторан Urban Space 500

На втілення ідеї в життя скинулися 500 інвесторів по 1000 доларів. В майбутньому ресторан буде віддавати 80% від прибутку на фінансування київських проектів по міському розвитку. На які саме – будуть вирішити на зборах інвесторів.

Запускає заклад громадська організація «Інша Освіта» на підгрунті соціальної франшизи платформи «Тепле Місто» за участю управлінської компанії Druzi Cafe & Bar, якій будуть віддавати решту 20% від прибутку.

У закладі можна скуштувати страви європейської кухні. Акцент йде на здорову їжу, переважно з овочів. Середній чек обійдеться гостю в 200-250 гривень. Ресторан працює щодня з 7:00 до 23:00.

Меблі в ресторані українського виробництва, з дерева, металу, оббиті натуральними тканинами. Також тут з’являться стільці від IKEA, які будуть зроблені з переробленого матеріалу.

Весь простір розбито на 4 зали, які мають назви районів столиці.

Як розповідають засновники закладу, тут можна буде абсолютно безкоштовно провести культурний захід, лекцію або навіть кінопоказ.

Варто зазначити, що засновники зробили ресторан доступним для всіх громадян. Для людей з інвалідністю тут облаштовано пандус, а також адаптований туалет.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також