В Ірпені міська рада всім складом не вийшла на роботу (ВІДЕО)

В Ірпені представники міської ради бойкотували роботу через тиск прокуратури. Про це повідомляється на сторінці Ірпінської міськради в Facebook.

Одноденний бойкот 13 листопада був оголошений через політичний тиск з боку прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрія Дмитруня, говориться в повідомленні. 

«Поки ми відкривали нові об’єкти, по кожному з них Дмитрунь відкривав кримінальні справи. Будучи інструментом політичної боротьби наших опонентів, Дмитрунь має одне завдання – робити так, щоб влада Ірпеня боялася реалізовувати нові проєкти. Він натякає нам – тільки почнете щось робити, ми відкриємо нові справи. Це відверте залякування працівників ради, виконкому та комунальних підприємств», – стверджують представники міськради.

Причини одноденного бойкоту пояснив також в.о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов.

«Під час тільки обговорення моєї кандидатури на посаду в.о. міського голови – секретаря ради мені почались дзвінки від слідчих щодо виклику на допит. А не встиг я вийти з сесійної зали, після обрання, як мені сказали, що проти мене вже відкрите провадження. Тому 13 листопада міськрада та виконком оголошують одноденний бойкот дій прокурора Дмитруня».

Вже 14 листопада Ірпінська міська рада працюватиме у звичному режимі.

Фото: Facebook/Ірпінська міська рада

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині на хабарі затримали чиновницю.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також