В Ірпені судять інваліда за використання коноплі як знеболювального

В Ірпені судять чоловіка з нирковою недостатністю, який вирощував і використовував коноплі в якості знеболювального. Про це повідомляє журналіст, громадський активіст Тарас Ратушний на своїй сторінці в Facebook.

Обвинувачуваний Віктор Ручко вважає, що його не мають судити, як кримінального злочинця. 

«Я не вважаю себе кримінальним злочинцем і по факту ним не є. Я хвора людина, яка сама собі вирощувала ліки і займалася самолікуванням», – заявив він.

За інформацією Ратушного, захист має намір залучити до процесу експертів і довести, що при захворюванні підсудного використання медичного канабісу є науково обґрунтованим.

Адвокат Віктора також вважає: попри те, що його підзахисний порушив закон, він переслідував легітимну мету – доступ до ефективного лікування, а його дії не завдали шкоди іншим.

Фото: zaxid.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві вимагали легалізувати медичний канабіс.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Александр

    Никакие аргументы защиты, не убедят суд оправдать инвалида. Наркотики, это бизнес людей из высоких кабинетов. Хочешь лечиться? Не вопрос, найди дилера, который под козырьком и лечись на здоровье, за деньги конечно. Я так и вижу, как суд создаст прецедент, оправдав инвалида, хотя с точки зрения права он ни в чем не виновен, тут же толпы нуждающихся начнут выращивать не только коноплю но и мак. Что несомненно, нанесет вред бизнесу выше упомянутых персонажей.

Залиште коментар

Читайте також