У Студеніківській ОТГ будують нову школу зі спортмайданчиком

У Студениківській об’єднаній територіальній громаді (Переяслав-Хмельницький район, Київщина) йде будівництво нової школи та спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Сьогодні, 28 листопада, місце будівництва проінспектував Сергій Тимофєєв, начальник управління фізкультури та спорту КОДА.  Очільник обласного спорту був вперше у громаді, тому не обійшов увагою жодного об’єкту. Насамперед, разом із головою Студениківської ОТГ Марією Лях відвідав опорний освітній заклад громади, ознайомився із інклюзивно-ресурсним центром, який наразі готується до свого відкриття, поспілкувався із керівником тренажерного залу громади Віталієм Зубом, побував у Будинку культури села Студеники, куди планують згодом після ремонту перенести тренажерний зал, щодо обіцянок будівництва басейну поруч зі школою Сергій Олександрович був обережним.

Але головними об’єктами поїздки очільника обласного спорту були стадіон у селі Переяславське та майданчик зі штучним покриттям. Керівник управління оглянув місце розташування майбутнього поля та підтвердив всіляке сприяння у облаштуванні майданчика. Фінансування будівництва йде на умовах дольової участі Студеніківської ОТГ та КОДА.

«Не треба займатися політиканством, треба просто брати і працювати, засукати рукави і працювати», – такий висновок зробив керівник обласного спорту за підсумками візиту до Студеніківської ОТГ.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також