У селищі під Києвом перестали вивозити сміття

На жителів багатостраждального селища Рибне, яке знаходиться під Києвом, продовжують сипатися проблеми

Секретар комісії Київради з питань екологічної політики Олексій Новіков повідомив голові Дніпровської РДА Петру Онофрійчук та директору КП «Київкомунсервіс» Максиму Ляшкевич про те, що селище Рибне потопає в смітті.

До депутата звернулася ініціативна група, яка повідомила, що протягом останніх двох тижнів з селища взагалі не вивозиться побутове сміття. І це при тому, що обслуговуюча організація забрала 2 з 3 контейнерів для побутових відходів. Тобто все селище два тижні користується одним контейнером для збору сміття, який вже давно переповнений. А місцеві жителі, по суті, платять гроші за послугу, яка їм не надається.

З огляду на викладене Олексій Новіков попросив Петра Онофрійчука і Максима Ляшкевича надати пояснення по вказаним фактом і забезпечити регулярне вивезення сміття з селища.

Столична влада не поспішає вирішувати проблеми цього селища. З 2015 року в селищі не організована подача питної води. У 2017 році там була пробурена свердловина, однак за станом на липень цього року, вона не була введена в експлуатацію.

Такожу травні 2017 року Олексій Новиков просив керівництво Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації (КМДА) поліпшити транспортне сполучення Києвом. У автобусів маршрутного таксі №154, які довозять пасажирів до ст. м. «Лісова», лише 3 рейси на день з інтервалом майже 6,5 годин. Наразі діти змушені ходити пішки через ліс з Броварського шосе. Втім, в КМДА збільшувати кількість рухомого складу автобусного маршруту №154 в селище Рибне порахували недоцільним.

Нагадаємо, що селище Рибне розташований практично в лісі, на відстані двох кілометрів від Броварського шосе, між Дніпровським та Деснянським районами, і як наслідок, воно відірване від централізованих комунікацій.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також