У Пирогово будуть облаштовані велодоріжки

На території Національного музею народної архітектури та побуту в Пирогово почали облаштовувати велосипедну інфраструктуру

Це будуть односторонні велодоріжки шириною 1,5 метра. Про це стало відомо з повідомлення спільноти «Київ – велосипедне місто» в Facebook.

«На більшості маршрутів етнографічного музею, у яких є асфальтове покриття, почали наносити велосипедну розмітку», – йдеться в повідомленні.

Національний музей народної народної архітектури та побуту відноситься до категорії «музей під відкритим небом». Він розташований на околиці міста Києва, в Голосіївському районі. Територія історичної місцевості Пирогово являє собою горбисту місцевість площею 150 гектарів, на якій розташовано більше 300 експонатів народної архітектури та побуту, зібраних з усієї України.

8 лютого на пленарному засіданні Київради депутати затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в столиці. Документом передбачено створення 240 кілометрів веломаршрутів в найближчі роки. Також для велосипедистів повинні будуть створити більш 1 тис. кілометрів транспортних, рекреаційних та приміських шляхів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також