У Києві інвестори «будинків Войцеховського» перекривали проспект Науки

Вранці 3 вересня в Києві інвестори сумнозвісних «будинків Войцеховського» (в даному випадку ЖК «Деміївський квартал» та ЖК «Панорамне містечко») перекривали рух транспорту проспектом Науки.

З 8 ранку люди ходили по пішохідному переходу в районі Ракетної вулиці і не пускали транспорт – проривалася 1-2 машини в кілька хвилин. Поліція на місці була присутня, але не втручалася в процес. У бік центру утворився великий затор.

Причина акції традиційна: будинки не вводять в експлуатацію, тому люди не можуть укласти прямий договір з постачальником послуг, зокрема електроенергії, при тому, що опалення в квартирах електричне.

До протестувальників прийшли на переговори представники райадміністрації, діалог завершився створенням робочої групи. Інвестори обіцяють продовжити активні дії, якщо до них не дослухаються.

У соцмережах подія викликала бурхливі обговорення: більшість киян були обурені такою акцією та писали, що купували квартири у таких будинках обізнані люди, тож вони мали заздалегідь розуміти. що на них очікує.Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, кому дозволять орендувати площі у Будинку Профспілок у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також