У Києві аферисти «віджимали» квартири у жителів столиці

У Києві правоохоронці затримали учасників злочинної групи, які незаконно вивели з комунальної та приватної власності десятки об’єктів нерухомості. Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури на своїй сторінці в Facebook.

Як встановило слідство, зловмисники, використовуючи інформацію ЖЕКів, підшуковували квартири, в яких тривалий час ніхто проживає чи відсутні господарі, а також квартири з наявною заборгованістю з оплати комунальних платежів.

Потім на підставі підроблених ухвал судів змінювали власників квартир на підставних осіб, а саме житло у подальшому перепродавали добросовісним набувачам.

Крім того, маючи у своєму володінні інформацію про об’єкти комунального майна, з метою виведення його з переліку вільних нежитлових приміщень, брали участь у конкурсі за право оренди цих приміщень, за наслідками якого укладались відповідні договори. У подальшому замовляли технічну інвентаризацію приміщень, а отриману інформацію разом із анкетними даними підставних осіб вносили до підроблених ухвал суду і таким шляхом здійснювали перереєстрацію права власності.

На даний час чотирьом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Вартість незаконно відчуженого майна становить понад 10 млн гривень. Відносно всіх об’єктів заявлено позови про витребування із незаконного володіння. Досудове розслідування триває.

Фото: Facebook/Прокуратура міста Києва

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині викрали і катували чоловіка через квартиру.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також