У Києві дано старт Форуму «розумних міст»

Мер розповів про смарт-технології столиці

Сьогодні, 31 жовтня, столиця України втретє прийняла міжнародний Форум «розумних міст», присвячений цифровим технологіям сучасного мегаполісу.

У конгресово-виставковому центрі «Парковий» на Парковій дорозі, 16А стартував «Київ Смарт Сіті Форум-2018». Його урочисто відкрив київський міський голова Віталій Кличко.

Про це інформує Офіційний портал Києва, прес-центр Київської міськдержадміністрації.

У своїй промові перед численними гостями з країн Східної Європи Кличко нагадав про 40 прикладів вже діючих цифрових інновацій в столиці України.

«Це і Громадський бюджет, і запис до лікаря без вистоювання в чергах, і запис малюків в дитячий дошкільний заклад, нарешті, всім відомі електронні петиції на порталі Київради, закупівлі по Prozorro, центр контактів киян з владою і багато іншого», – говорить Віталій Кличко.

Ось трохи цифр:

  • кожен день чотири з половиною тисячі жителів столиці записуються онлайн до лікаря;
  • з березня 2017 року 68 з половиною тисяч малюків батьки оформили в ДНЗ – дитячі садки;
  • на сервісі електронних петицій міськради опубліковано шістсот тисяч пропозицій киян владі, причому найпершою такою пропозицією були маршрути громадського транспорту по ночах. Петиція давно реалізована, нагадав київський міський голова.

Форум проходить у трьох різноманітних секціях, в залежності від того чи іншого сегмента цифрових інноваційних технологій. Про те, як їх вдається впровадити в європейських містах, розповідають кращі фахівці в області смарт-технологічних винаходів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також