У Києві балетну школу виставили на вулицю

Культурний центр «Кияночка» витурили зі столичного Будинку вчителя

Про це повідомила автор петиції, розміщеної на сайті Київської міської ради.

Культурний центр «Кияночка», яким керують Галина і Дмитро Кайгородови, займається підготовкою юних артистів балету. Центр орендував приміщення в Будинку вчителя на вулиці Володимирська, 57.

Автор петиції – голова батьківського комітету Лариса Тельвар – повідомила, що в зв’язку з ремонтом будівлі центр був виселений.

«Зараз двері хореографічних залів, навчальних класів гімназії та коледжу закриті і опечатані, відключено світло, учні виселені, майно безцеремонно виставлено. Творчому дитячому навчальному закладу категорично відмовлено в подальшому продовженні оренди в Будинку вчителя, де багато років виховувалося не одне покоління зірок вітчизняного та світового балету», – повідомляє автор петиції.

За версією автора, Культурний центр «Кияночка» опинився на межі знищення. Під загрозою зриву опинився ювілейний концерт, який повинен відбутися в Національній опері України за участю вітчизняних і зарубіжних солістів балету. Також підривається імідж країни, так як в центрі займаються діти з багатьох країн: Естонії, Італії, Китаю, Македонії, Румунії, США, Японії.

Петиція з пропозицією до міської влади надати допомогу в пошуку інших приміщень для занять хореографією розміщена 1 жовтня. Для того, щоб петиція була розглянута, її повинні підтримати 10 000 чоловік.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також