У Бородянській РДА відбулась зустріч з перевізниками району

 

Бородянка

Голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів робочу зустріч із перевізниками району.

Головна тема зустрічі – надання транспортних послуг учасникам бойових дій на сході України. Під час зустрічі присутні обговорили звернення представників ГО «Всеукраїнське об’єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» щодо неналежної якості обслуговування учасників АТО. Зокрема, йшлося про водія  ПП «Сталкер».

Голова райдержадміністрації Вадим Чередник у своєму слові наголосив на неприпустимості, непрофесійної поведінки водіїв, прояви неповаги, особливо до людей, які захищали нашу Батьківщину і беззаперечно мають право на шанобливе та толерантне ставлення. Він зазначив, що, попри будь-які обставини, є відповідний Закон України, який захищає права учасників бойових дій, і водії мають його дотримуватися. А директори організацій-перевізників повинні докласти зусиль для уникнення подібних випадків надалі та на належному рівні проводити роботу з водіями щодо культури і етики, насамперед, їхньої вихованості та ввічливості.

За підсумками обговорення керівництво району закликало учасників зустрічі до взаєморозуміння. Водій, учасник конфліктної ситуації, вибачився за свою поведінку. Усі присутні погодились, що конфлікт вичерпано.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також