У Білій Церкві побудують міжнародний аеропорт

 

У Білій Церкві буде створено міжнародний аеропорт з сучасною інфраструктурою для перевізки пасажирів та вантажів.

Відповідний меморандум було підписано 3 травня між міським головою Геннадієм Диким, комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» та групою компаній «ЗАММЛЕР Україна». Крім того, тут буде побудовано центр ремонту та техобслуговування літаків. Також планується  облаштування пункту пропуску через державний кордон України з дотриманням  митного та прикордонного режимів.

«Усі великі речі починаються з чогось малого, і я б хотів, аби цей Меморандум переріс у договір про співпрацю, – наголосив під час зустрічі міський голова Геннадій Дикий. – Це наступний крок для розвитку, адже співпраця з групою компаній «ЗАММЛЕР Україна» дасть поштовх для виходу на новий рівень аеропорту, залученню інших інвесторів, збільшенню надходжень до місцевого бюджету, зростанню кількості робочих місць, відкриттю нових перспектив розвитку у сфері логістики, транспортного сполучення Білої Церкви».

Побудування міжнародного аеропорту «Біла Церква» та супутніх служб дасть новий поштовх для розвитку транспортної інфраструктури міста, створення робочих місць та покращення добробуту громади.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також