У Києві побудують храм ПЦУ

Столична адміністрація дала дозвіл на будівництво храму в Дарницькому районі Києва. Релігійну споруду планують звести на проспекті Бажана, 9.

Про це повідомили у Департаменті містобудування та архітектури КМДА. Дозвіл видано релігійній громаді парафії на честь Преображення Господнього Української православної церкви.

Будівництво буде розпочато найближчим часом, за які гроші зводитимуть релігійну споруду, допоки невідомо. Відомо лише те, що громада давно мала мрію про свій храм, тож тепер завзято візьметься за справу.

Максимальну висота храму станом на зараз ще не визначено. Зазначено лише, що гранично допустиму висоту будівлі храму з дзвіницею (максимальну позначку з хрестом) слід визначити проектною документацією за умови дотримання нормативних відстаней від навколишніх будинків і споруд на підставі містобудівної документації. У разі проектування об’єкта вище 50 метрів, проектні рішення повинні бути узгоджені з КП “Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни), Украерорухом та Державіаслужбою України.

У документі (наказ від 13.09.2019 р. №1237) зазначено, що при розрахунку відсотка забудови земельної ділянки необхідно передбачити можливість організації хресного ходу і врахувати розміщення автостоянок. Майбутній храм, в тому числі його вхідні групи, ступені, мережі та інші конструктивні елементи, повинні бути розміщені на ділянці за межами червоних ліній навколишніх вулиць, за межами охоронних зон інженерних комунікацій, не порушуючи меж землекористування ділянки.

Ділянка проектування, як зазначено в ДУО, потрапляє в санітарно-захисну зону від комунальних об’єктів, а також в зону особливого контролю (смуги повітряних підходів). У зв’язку з цим при проектуванні повинні бути дотримані Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів, а також Повітряний кодекс України.

Раніше «Столичний регіон» писав про «Бутік добрих речей», який відкрили у Солом’янському районі столиці.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Люцинія

    Слава Всевишньому Богу, що наша Українська Православна Церква розбудовується. А то ця московськ церква будується,як ростуть підпеньки осінню, плюнути немає де

Залиште коментар

Читайте також