Цьогоріч до місцевих бюджетів Київщини платники податків перерахували понад 6 млрд грн

 

За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського, це – на 7% більше минулорічних надходжень за відповідний період.

Податківці підрахували, на скільки поповнилися місцеві бюджети Київської області з початку цього року – це 6, 1 млрд грн, що на 379 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Найбільші суми податків сплатили суб’єктів господарювання, які зареєстровані на територіях Бориспільського (1 млрд грн), Києво-Святошинського (997 млн грн) та Білоцерківського (887,3 млн грн) управлінь.

ДПС у Київській області зазначає, що в розрізі основних платежів найбільшу суму складає податок на доходи фізичних осіб. А це станом на 1 червня – 3,8 млрд грн. Темп приросту ПДФО складає 8%, або 269.2 млн грн.

Суб’єкти малого та середнього підприємництва забезпечили місцевим бюджетам надходження на суму 1 млрд грн, що на 10% або 98,1 млн грн більше за аналогічний період минулого року. Своєчасна сплата майнових податків принесла місцевим бюджетам 693,4 млн грн. Зокрема, найбільшу суму забезпечили землекористувачі, які спрямували до бюджетів області 513 млн грн, а від сплати податку на нерухомість казна територіальних громад поповнилася на суму 174,2 млн грн. У свою чергу, власники елітних автомобілів сплатили 6,4 млн грн транспортного податку, – йдеться у повідомленні податківців.

Також зауважується, що від реалізації  підакцизних товарів у роздрібної торгівлі до місцевих бюджетів надійшло 193,2 млн грн. акцизного податку. А це на 23% або 35,6 млн грн більше показника такого ж періоду минулого року.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Ірпені біля “Жирафа” сталася серйозна ДТП.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також