Студенти Києво-Могилянської академії провели акцію «Чистий Сковорода»

В рамках заходу вони помили пам’ятник Григорію Сковороді на Контрактовій площі

В акції взяли участь близько ста осіб. Очищали монумент звичайними ганчірками, швабрами, захопивши з собою відра з водою і драбину, щоб філософ був чистим з голови до п’ят. 

Акція проводиться щорічно вже багато років поспіль. Це відбувається в День народження академії 14 жовтня. Цього року подія відбулася із запізненням через масові заходи в День захисника України.

Ніхто не змушує студентів брати участь в процесі. Вони роблять це з власної ініціативи, не лінуючись прокинутись рано вранці у вихідний день і відправитися на Контрактову площу з робочим інвентарем. А все тому, що молодь свято вірить легенді: Григорій Савич щедро віддячить кожному, хто візьме участь в митті, допоможе з легкістю скласти всі іспити і закрити сесію. За словами студента шостого курсу, який робить це вже 5 разів, всі, хто не шанує філософа, магістратуру не долають та й заліки здають насилу.

Акція пройшла шумно і урочисто. Студенти з’явилися на горизонті під звуки барабанів, деякі йшли на ходулях, вигукуючи гасла університету. Студенти Києво-Могилянки показали всьому місту приклад, якому варто слідувати.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також