Стадіон для дітей Українки, Обухівського району

Кілька днів тому жителі міста Українка помітили робочу техніку на стадіоні біля СЗОШ № 2.

Мережа «Фейсбук» просто вибухнула коментарями з приводу початку будівництва футбольного поля, на якому займатимуться не лише учні школи, а й усі, хто полюбляє спорт.


Про реконструкцію стадіону СЗОШ №2 уже можна складати цілі легенди, бо, насправді, проблематика питання сягає більше ніж 40-річної давнини. Відтоді, як вперше відчинила свої двері новозбудована школа, ремонтом стадіону, на якому виховувалось не одне спортивне покоління, ніхто не займався. Занедбані бігові доріжки, старі ворота створюють неабиякі незручності дітям, які займаються фізкультурою у теплу пору року. Проте, попри таку сумнівну привабливість стадіону, затяті спортсмени школи все ж відвідують його та грають тут у футбол, бо більше немає де.


Так би питання і залишилося невирішеним. Але навесні до СЗОШ № 2 Українки з робочим візитом завітав народний депутат Ігор Кононенко. Тоді, на зустрічі з педагогічним колективом та директором школи, депутатові було наголошено на проблемах, вирішення яких неможливе без сторонньої допомоги – і фінансової, і фізичної. Та найголовніше, про що мріють діти, батьки та вчителі цієї школи – будівництво нового стадіону. «Із 1972 року, з часу відкриття цієї школи, реконструкції шкільного стадіону не було. Тому для нас це – вкрай важливе питання. Ми не один рік зверталися до різних інстанцій, депутатів за допомогою, але лише Ігор Кононенко нас почув», – коментує директор СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Тамара Борисівна Дидик.

Після розмови з народним депутатом педагогічним колективом школи було прийняте однозначне рішення – написати звернення на ім’я Ігоря Кононенка щодо реалізації проекту будівництва нового, сучасного стадіону.  Таку ініціативу підтримали і батьки учнів школи, і місцева влада.

«Стадіон Української СЗОШ №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, до складу якого входять і футбольне поле, і майданчики для гри в баскетбол, і бігові доріжки знаходиться в неналежному стані. Кількість учнів у школі збільшується, охочих займатися спортом теж. Дуже важливо, щоб уроки фізкультури були якісними та проходили на свіжому повітрі. – Говорить заступник міського голови Українки Оксана Кирилюк. – На сьогодні ми маємо вісім майданчиків зі штучним покриттям для занять спортом в Українці. Та на шляху до реформи освіти, звичайно ж, такий сучасний стадіон вкрай необхідний цій школі та нашому місту в цілому».

Розуміючи важливість надання якісної освіти в державі, парламентар не став відкладати питання у довгий ящик. Тож уже в червні відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України щодо розподілу в 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на реконструкцію шкільного спортивного майданчика було виділено 4,489 млн гривень! Потім відповідно до закону пройшов тендер. Наразі ремонтними бригадами виконуються підготовчі роботи щодо облаштування поля штучним покриттям, реконструкції бігових доріжок і будівництва майданчиків для спортивних ігор зі встановленням огорожі. За словами заступника міського голови Українки, з будівництвом нового футбольного поля  в позашкільний час з’явиться можливість додаткових занять і для спортсменів секції футболу.
Втім цього року народний депутат плідно попрацював не лише над втіленням цього важливого проекту в школі.

«Навчальний заклад працює в напрямі модернізації. Дякуючи Ігорю Кононенку в школі вже замінено 85 вікон і 10 склоблоків на сучасні! Чекаємо на обіцяний лінгафонний кабінет», – розповідає Тамара Борисівна Дидик.

На питання, як відреагували учні школи, побачивши техніку на стадіоні, Тамара Борисівна відповідає:

«У школі – свято! Ми дякуємо народному депутатові за дієву допомогу, адже саме він сприяв позитивному вирішенню цього питання».

Про те, що стадіон буде побудовано вже до кінця 2018 року, Ігор Кононенко заявив зі сцени під час привітання містян з Днем Українки. Тож сподіваємося, що зовсім скоро любителі спорту зіграють перший матч на сучасному оновленому стадіоні!

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також