Спекотне літо прийшло на Київщину

 

Денна спека на Київщині призведе до виникнення пожеж

Весь день сьогодні жарко, саме час викупатися. До речі, температура води в Дніпрі + 20⁰С, а ГСНС попереджає про надзвичайну пожежонебезпеку.

За християнськими традиціями сьогодні день пам’яті мученика Василіска. Він постраждав під час гоніння християн імператором Максиміаном гелерея.

Сьогодні весь ранок заливали солов’ї, і дійсно, в народі цей день називають солов’їним. У цей день наші пращури слухали спів цих птахів і вважалося, що хороший день починається з пісні солов’я. Якщо всю ніч співали солов’ї, то день буде погожий. Якщо в цей день пахне жимолостю, то до дощу. А якщо сьогодні буде багато павуків і гедзів, то це до хорошого урожаю огірків. Також, якщо вранці сильна роса, то також до хорошого урожаю.

Небо сьогодні на Київщині буде ясним до самого вечора. Вранці температура повітря прогріється від + 17⁰С до + 22⁰С, а вдень буде + 28⁰С, до вечора стане прохолодніше до + 23⁰С.

Зараз саме час викупатися, адже температура води в Дніпрі + 20⁰С, так, що якщо у Вас вихідний, то можна присвятити цей день пляжного відпочинку.

За даними синоптичних спостереження найспекотніше в цей день було в 1901 році + 31,9⁰С, а найхолодніше в 1933 році + 4,3⁰С.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також