Що буде на місці Центрального гастроному у Києві?

    -

Новини Києва

Архітектурне бюро Viharev представило проект реставрації будівлі колишнього Центрального гастроному на Хрещатику в Києві.

Проект був схвалений містобудівною радою столиці. Центральний гастроном стане торговим комплексом. За словами архітекторів, головна мета будь-якої реставрації полягає у збереженні історичної достовірності будинку, тому вона повинна проходити з «мінімальним втручанням».

Будівля залишиться триповерховою, обов’язково буде збережений історичний фасад, розповіли в бюро. Зате дах і внутрішній простір гастроному будуть перероблені. На даху зроблять оглядовий майданчик з ресторанами і кафе, а сам будинок буде переплановано в торговий комплекс із закладами, тому внутрішній П-подібний двір зникне.

Як відомо, цей будинок є частиною історичного кварталу Хрещатика, вцілілого після Другої світової війни. Розташований у ньому гастроном був закритий на початку 2000 років. А влітку 2017 року в будівлі сталася пожежа. За офіційною версією КМДА, її причиною стала халатність будівельників, які проводили роботи на даху.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про капітальний ремонт Будинку вчителя у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також