Садочок для дітей із ДЦП з’явиться у столиці у 2019

У Дарницькому районі Києва в 2019 відкриють сад з групами для дітей з ДЦП

Реконструкція дошкільного навчального закладу № 652 на вул. Волго-Донській, 21в (вул. Бориспільській, 28/1) у Дарницькому районі м.Києва планується завершити вже навесні 2019 року. Сад згідно проекту буде розрахований на 11 груп (всього 210 місць), з них дві групи мають бути інклюзивними, з додатковими можливостями для реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату.

Про це повідомив під час інспекції об’єкта заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп.

Одна з інклюзивних груп розрахована на дітей у віці від 3 до 5 років, у другу приймуть дітей від 4 до 7 років. Блок медичних приміщень і басейн будуть розташовані на першому поверсі, що дозволить забезпечити легкий доступ дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату і дітей-візочників. Всі заплановані у проекті медичні приміщення обов’язково будуть пристосовані для занять і прийому процедур, необхідних дітям.

В саду буде чимало кімнат та куточків для відпочинку, навчання, оздоровлення та ігор. Наразі у плані приміщень є кімната для лего-конструювання, комп’ютерний клас, приміщення для уроків живопису та рукоділля, зали для музичних занять, а також окремі зали для фізкультури і для ЛФК.

Особливу увагу замовника реконструкції КП «Спецжитлофонд» приділено збереженню старих дерев, які дають тінь і затишок. Також поблизу сусідніх будинків встановлять лавки, оскільки територія саду впритул наближена до двору сусідніх житлових будинків, де зазвичай збираються місцеві жителі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також