Рятувальниками на Київщині працюють 15 колишніх безробітних

З початку поточного року Київська обласна служба зайнятості направляє безробітних на навчання за професією «Пожежник-рятувальник».

Навчання проводиться на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС України у Київській області. Перші 15 випускників 14 вересня 2018 року, напередодні Дня рятувальника, склали Присягу у парку Слави м. Біла Церква. На урочисту церемонію завітали міський голова м. Біла Церква Геннадій Дикий, начальник головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник.

«Клянуся мужньо і рішуче захищати життя та здоров’я громадян, національне багатство України, її довкілля від надзвичайних ситуацій», – лунало з вуст курсантів навчального пункту.

Це колишні безробітні з різних районів Київщини, які надалі працюватимуть в пожежно-рятувальних частинах області. Учасники заходу вшанували квітами та хвилиною мовчання загиблих побратимів. Всі охочі мали змогу долучитись до Всеукраїнської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!», що проходила на торговельній площі БРУМ.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також