Рибальський півострів в Києві залишився без аптек

Наразі до найближчої аптеки потрібно йти пішки 40 хвилин

У КМДА розповіли, як добитися відкриття аптеки в районі. Відомо та зрозуміло, що влада не може відкрити комунальну аптеку в Києві на вимогу кількох городян. Про це повідомив начальник управління торгівлі та побуту Київської міської державної адміністрації Денис Пікалов.

Мешканці Рибальського півострова подали скаргу до КМДА: в місцевому медзакладі закрили аптеку, тож тепер купити ліки ніде, а до найближчої аптеки дійде не кожен, адже до неї 40 хвилин пішки. Чиновник зазначив, що вирішити це питання досить складно.

«Для того, щоб відкрити, скажімо, ту ж комунальну аптеку, потрібно буде витратити гроші платників податків. Тому це не можна зробити тільки за бажанням одного або двох городян. Що стосується приватних підприємців, то ми не можемо змусити їх відкрити об’єкт торгівлі в тому чи іншому секторі. через це і відбуваються такі проблеми: в одному місці є надлишок тих же аптечних магазинів, а в іншому їх не вистачає», – розповів Пікалов.

Він уточнив, що місто могло б вирішити цю проблему, наприклад, створенням спеціальної відкритої бази для підприємців. База допомагала б їм приймати рішення, куди краще вкладати гроші.

«За допомогою такого ресурсу підприємці бачили б, в яких саме секторі є потреба в аптечних кіосках. Тоді бізнесу було б цікаво відкрити такий об’єкт, адже конкуренції немає», – додав чиновник.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також