Половина київських кафе та ресторанів недоплачує в бюджет

 

Місцевий бюджет Києва не отримує плату за 633 літні тераси, що працюють на вулицях від ресторанів та кафе.

Деякі з них установлені всупереч Правилам благоустрою та займають майже весь тротуар. Пішоходи змушені обходити такі спорудження, виходячи на проїжджу частину та ризикуючи своїм життям та здоров’ям.

На сьогодні на території Києва біля закладів харчування розміщено 1148 літніх майданчиків, із яких лише 515 є законними та сплачують пайові внески, що суттєво поповнює міський бюджет. Усі інші літні майданчики розміщені без дозвільної документації. Для боротьби із недоброчесними підприємцями, які розширяють свої заклади харчування до зон обмеження, інспектори благоустрою спільно із поліцією вживають усіх заходів, аби усунути порушення.

«У Києві надзвичайно високий рівень прозорості висвітлення відомостей щодо діяльності того чи іншого об’єкту, що розташований на столичній території. Кожен може зайти на «Містобудівний кадастр» та перевірити законність розміщення будь-якого об’єкта на київських вулицях, ввівши точну адресу», – підбив підсумок заступник директора Департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій.

 

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також