По домівках киян ходять шахраї під виглядом постачальника холодної води

Нечисті на руку ділки за гроші нібито від «Київводоканалу» ставлять пломби на лічильники витрат холодної води

Про обережність попереджає центр зв’язків з громадськістю ПАТ «Київводоканал» на своєму офіційному порталі і в соцмережі Facebook.

Шахраї нібито за дорученням від «Київводоканалу» постачають пломбами лічильники води і беруть їх на облік за гроші. Постачальник води у столиці, говориться в повідомленні, попереджає про шахрайські дії невідомих на підставі офіційних скарг киян, яких уже чимало накопичилося в контактному центрі.

Схема обману така: невідомі особи представляються співробітниками не постачальника холодної води, а фірми-партнера під назвою «Майстергаз». І нібито, за дорученням від «Київводоканалу» вони ставлять на лічильники у домогосподарствах пломби.

Після цього нібито відправляють наявні дані про спожиту воду (сампе завдяки пристрою) на офіційний комерційний облік в «Київводоканал». За послуги змушують жителів столиці розплачуватися. Після цього кияни марно чекають платіжних квитанцій від водоканалу з меншими сумами за нібито опломбований і врахований лічильник, адже їх нема у природі.

«Київводоканал» попереджає, що це чистої води шахрайські дії. Платіжок з меншими сумами не буде. Тому що пломби від шахраїв, так само як і їх облік, не є дійсними!

Натомість «Київводоканал» запевняє всіх користувачів, що безкоштовно ставить пломби на лічильники. Поставити пломбу на лічильник холодної води і відправити його на офіційний облік можна тільки одним способом: заявити про це в Центрі обслуговування споживачів «Київводоканалу» або за номерами телефонів (044) 202-02-02, 202-02-04, 200-73-55).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також