Перевірка виявила порушення в Святошинському дитбудинку

Позапланова перевірка виявила, що у харчоблоці Святошинського дитбудинку присутні значні порушення

Столична влада провела позапланову перевірку продуктового складу та харчового блоку Святошинського дитячого будинку-інтернату. Виявлено порушення на загальну суму 6 604,17 гривень. Службове розслідування встановило винних, їх притягнуто до адмінвідповідальності. До того ж, ці робітники позбавлені премії за поточний місяць. Комірник попереджений про можливість звільнення. Також директору інтернату за жовтень урізано премію на 90%.

Відзначається, що керівникам підзвітних Департаменту соцполітики КМДА установ направлені листи про особисту відповідальність за неефективне використання держкоштів.

Як відомо, на початку цього року директор даного інтернату Сергій Лактіонов за підтримки керівництва Департаменту соцполітики КМДА мав намір перепрофілювати будинок-інтернат в реабілітаційний центр. Це могло призвести до того, що діти могли опинитися на вулиці, а сам інтернат з державного перетворився б в приватний заклад. Будинок-інтернат розташований на ділянці площею понад 3 гектари, що робить його гіпотетично привабливим для забудовників.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також