Депутати Броварської райради затвердили зміни до бюджету

 

Не черговій сесії Броварської районної ради, що відбулася 14 червня, було розглянуто понад 40 питань.

Найбільш важливим з них були зміни до бюджету Броварського району. Депутати райради погодили збільшення видатків по загальному фонду на 10,5 млн грн. Понад 2,5 млн грн від зазначеної суми направили на потреби відділу освіти району. За інформацією, яку надала завідувач відділу Людмила Чайка, суттєвими витратами є придбання матеріально-технічних засобів за програмою «Нова українська школа» – 347 тис. грн, 360 тисяч підуть на оформлення 1-го класу Калинівської школи за програмою «Росток».

Нещодавно проведеними аналізами була підтверджена низька якість води у рожнівському та пухівському навчальному закладах. Тому 199 тис. грн спрямували на очищення системи водопостачання у цих школах.

Все ж найбільші видатки, проголосовані депутатами, у освітянській галузі передбачені на школи Погребів та Плоского. За системою співфінансування – 50% коштом районного бюджету, ще 50% кошти місцевого – цього року здійснюватимуться капітальні ремонти у навчальних закладах цих сіл. У Плоскому ремонтуватиметься система опалення, а у Погребській школі – на капітальний ремонт очікують приміщення на першому поверсі. Загальна вартість робіт складе 1 млн 405 тисяч гривень у Плоскому та 1 мільйон 583 тисячі гривень у Погребах.

Також 195 тисяч гривень виділили на асфальтування майданчика на території Требухівської школи та 88 тисяч будуть спрямовані на очищення системи опалення школи у Гоголеві.

Районна сесія проголосувала за виділення понад 900 тисяч гривень на капітальний ремонт дорожнього покриття у Красилівці (вулиця Космонавтів).

Крім того, у ході сесії депутати заслухали звіт голови Броварської районної ради Сергія Гришка за підсумками роботи у минулому році. Він наголосив, що одним з головних завдань вважає покращення співпраці між двома гілками влади – райрадою та РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також