Оздоровча місія: 10 тисяч дітей поїдуть у табори за рахунок КМДА

 

За кошти столичного бюджету у 2018 році планується оздоровити понад 10 тисяч дітей

Всього цього року заплановано оздоровити близько 195 тисячам дітей, тобто понад 70% школярів столиці та Київщини. Про це повідомила на прес-брифінгу головний спецiалicт відділу спортивного резерву та оздоровчої роботи Департаменту молоді та спорту Ольга Вязіна, інформує прес-служба КМДА.

За її інформацією, до 2 липня у дитячих таборах Києва – «Артек», «Хвиля», «Сокіл», «Антей», «Лідер», «Лісовий», «Пуща-Водиця» – вже відпочило більше 2 тисяч дітей, а до кінця літа ця кількість зросте до 8000.

Ще понад 3500 юних киян за рахунок виділеного бюджету відпочивали у таборах, що стали переможцями конкурсних торгів: КОЦ «Пролісок» (Київська область), ДЗСТ «Карпатські зорі» (Івано-Франківська область), ДЗСТ «Патрія» (смт. Сергіївка, Івано-Франківська область), «Северянин» (смт. Кирилівка, Запорізька область), «Нафтуся Прикарпаття» та «Динамо» (Львівська область).

Крім того, триває оздоровлення у комунальних закладах – КП «ДОТ «Зачарована долина» (Закарпатська область), ПДЗОВ «Зміна» (Київська область). У таборі «Зміна» Служба у справах дітей та сім’ї вже традиційно організовує відпочинок 186 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Особлива стаття бюджету – оздоровлення та відпочинок малечі, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки. На це виділено майже 100 млн грн.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також