Новинки освітніх закладів міста Обухів

Народний депутат Ігор Кононенко відомий не тільки тим, що допомагає місцевим громадам Київщини отримувати кошти на соціально важливі проекти, а й тим, що уважно стежить, чи ефективно ці кошти використовуються.

Отож в середині вересня він навідався до ряду дитячих закладів, щоб на власні очі пересвідчитись у тому, які позитивні зміни відбулися у освітянській сфері міста Обухів Київської області.

Теплий «Пролісок»

Дитячий садочок «Пролісок» міста Обухів Київської області завдяки його чудовому колективу є затишною домівкою для діточок. От тільки приміщення, збудоване у радянські часи, потребувало ремонту та утеплення, бо взимку тепла виховательських сердець замало. Отож колектив давав раду внутрішньому облаштуванню садочка та потребував значних коштів на зовнішні ремонтні роботи.

Вихователі та батьки звернулися за допомогою до Ігоря Кононенка. Прохання людей підтримав і мер міста Обухів Олександр Левченко. Зі свого боку місцева влада підготувала проект реконструкції, а народний депутат направив відповідне звернення, за яким на капітальний ремонт (санацію) ДНЗ «Пролісок» із фонду соціально-економічного розвитку було виділено 3,3 млн грн.

Ігор Кононенко завітав до дитячого садочка, щоб подивитися, наскільки якісно виконані роботи щодо його утеплення.

Вихователі та батьки підтверджували, що будівельники працювали добре і здали об’єкт вчасно. Депутат сам уважно оглянув будівлю і залишився задоволеним її зовнішнім виглядом. Тепер ще необхідно оцінити, як витримають оновлені стіни холоди, а для цього потрібен час.

Як завжди, Ігор Кононенко говорив без пафосу: «Багато зробили, але ще більше потрібно зробити» на Київщині. Він постійно наголошує, що всі успіхи – результат спільних зусиль: громади, місцевої влади та його як народного депутата. «Ми зможемо зробити багато, якщо будемо працювати разом», – звучить рефреном на всіх його зустрічах по Київській області.

Він також наводить приклади, коли був готовий і мав змогу допомогти, а місцева влада окремих регіонів не проявляла бажання покращити соціальну інфраструктуру території, тому реформи пробуксовували.

Переможна ЗОШ №4

Загальноосвітня школа  №4 Обухова Київської області мала іншу проблему: дітям ніде було займатися спортом. У першій половині року Ігор Кононенко допоміг із ремонтом шкільного спортзалу, а згодом долучилася міська адміністрація. І на будівництво шкільного стадіону в 2018 році кошти виділили з міського бюджету Обухова.

Уже ремонт спортзалу пожвавив спортивне життя школярів та дозволив урізноманітнити спортивні гуртки. А коли до нового навчального року встигли зробити ще два різновиди спортивного стадіону, радості батьків не було меж. Отож обухівська школа тепер має багатофункціональний спортивний майданчик з безпечним покриттям з полімерної крихти та футбольне поле зі штучним покриттям.

Усіх гостей вразив виступ місцевої секції бойових мистецтв.Коли діти голіруч розбивали дошки, Кононенко зізнався, що навіть заплющив очі, бо так за них хвилювався.

 

«Як людина, яка все життя займалася спортом, я щасливий, що у вас відкриваються такі чудові можливості – два мультифункціональні майданчики, –  зазначив Ігор Кононенко. –  Спорт – це здоров’я,  виховання мужності, додаткові можливості в навчанні і додатковий позитивний досвід, який ви отримаєте і надалі будете використовувати в житті. Бажаю вам усім перемог. Дякую всім за спільну командну роботу і дякую команді мера, яка надає вам такі додаткові можливості»!

Після урочистих вітань відбулося символічне відкриття дверей двох надсучасних спортивних майданчиків. Один – багатофункціональний з протиударним покриттям, а інший – міні футбольне поле зі штучним покриттям. На перший погляд поле нагадує свіжоскошений газон.

Судячи з того, що, ступаючи на штучну «траву», діти нахилялися і торкалися її долонями, – таке покриття вони бачили вперше. А зважаючи на те, як вони швидко почали по ньому бігати й весело перекидатися, нове поле дуже припало їм до душі.

Олімпійці і козаки ЗОШ №2

Аналогічні сучасні майданчики створюються також біля загальноосвітньої школи №2. Історія їхнього виникнення типова для Київщини. Люди звернулися до свого депутата, а Ігор Кононенко посприяв виділенню на будівництво міні-стадіону 1,4 млн грн з фонду соціально-економічного розвитку.

Біля нового поля зібралися дитячі команди, яким не терпілося вступити у спортивний двобій, вчителі та батьки.

«Приємно, коли спільна командна робота дає швидкий і ефективний результат», – сказав Кононенко, відкриваючи разом з мером Обухова спортивний шкільний комплекс.

Він також вкотре наголосив на важливості спорту у вихованні молодого покоління: «Це – можливість бути здоровими та проводити вільний час на свіжому повітрі. А це дуже важливо для сучасних дітей, які постійно знаходяться під впливом віртуального світу. Їхня спортивна активність та нинішні перемоги допоможуть у майбутньому бути успішними. Бажаю насолоджуватися спортом на цих чудових майданчиках, перемог та чудових спортивних результатів», – зазначив депутат.

 

Дві шкільні футбольні команди – «Олімпійці» та «Козаки» – відразу взялися випробувати майданчик з полімерним покриттям. Мер і депутат вступили в жартівливе протистояння: Левченко виявив бажання зіграти за «Олімпійців», а Кононенко – за «Козаків». І це був єдиний випадок, коли вони грали один проти одного. Адже у соціально важливій роботі вони виступають за єдину команду громади Обухова Київської області.

Інновації в Обухові на Київщині лише на початковій стадії, їх реалізація не завжди йде гладко. Новенькі спортивні стадіони знаходяться поруч із занедбаними ділянками. Але щоб отримати все й відразу і щоб усе ідеально, таке буває тільки в мріях. У реальному житті позитивні зміни потребують великих зусиль та контролю. От і при спорудженні другого майданчика біля ЗОШ №2 міста Обухів будівельники допустили затримку.  Оглянувши недоробки, Кононенко виразив сподівання, що за кілька тижнів роботи будуть завершені. І вони будуть завершені, адже за виконанням зобов’язань будівельників уважно стежить керівництво школи та батьки, а в разі необхідності вони підключать і свого депутата.

Обухівці вже звикли покладатися на Кононенка у всіх соціально важливих справах. Вони очікують на його підтримку і в майбутньому, а він постійно наголошує:

«Ми багато можемо зробити лише разом».

 

 

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також