Сирецький парк реконструювали за 31 млн гривень

Столичний Сирецький парк, що був у занедбаному стані, відкрився після оновлення.

У парку вимостили доріжки плиткою-ФЕМ, встановили 4 альтанки, сучасне LED-освітлення, нові лави, урни для сміття, облаштували новий газон та систему поливу. Працює тут пункт охорони та розпочали роботи з монтажу системи відеоспостереження. Буде в парку згодом і доступ до інтернету. Для швидкого та комфортного орієнтування у парку також встановили навігаційні покажчики та інформаційні тумби.

Для дітей у Сирецькому парку встановили два ігрових майданчики із сучасним покриттям, пісочницю. Один із майданчиків – зручний для діток із інвалідністю. Для активного відпочинку дорослих у парку є антивандальний спортивний майданчик з тренажерами і мультифункціональний майданчик для гри у волейбол та баскетбол, є тенісні столи, окремі шахові зони. В оновленій зоні відпочинку з’явився і будиночок садівника, і додаткова громадська вбиральня, яка враховує потреби мам з дітьми та людей із інвалідністю. Планують відновити танцювальний майданчик та облаштувати галявину для медитацій.

Уздовж парку на вулиці Парково-Сирецька облаштовано тротуар, а також місця для паркування авто, встановлене сучасне LED-освітлення. Вартість капітального ремонту парку – 31 млн гривень.

На церемонії відкриття був присутній міський голова Києва Віталій Кличко. За його словами, цього року у столиці заплановано оновити 10 парків та скверів, на що столична влада виділила рекордну суму – понад 200 млн грн.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також