Сміттєві контейнери у столиці: плани та реальність

Столичні підземні сміттєві контейнери, закуплені за 200 тис. гривень, не працюють

Встановлені півтора роки тому в центрі Києва підземні сміттєві контейнери себе не виправдовують. Кияни часто не розуміють, як ними користуватися, або ж свідомо викидають сміття біля них. Претензії до контейнерів є і у еко-активістів, оскільки для сортування сміття вони ніяк не обладнані. Незважаючи на все це, в цьому році таких «урн» збираються встановити ще пару сотень.

Зараз в Києві налічується близько 100 підземних контейнерів, вартість яких склала приблизно 200 тис. гривень. Вони оснащені сонячними батареями, не повинні пропускати неприємний запах, натомість повинні бути вандалостійкими, але, незважаючи на це, користь від них поки мінімальна.

«Бомжі розкривають кришки, намагаються проникнути всередину бункера, витягнути звідти пластикові пляшки, скляні пляшки. Відламують пружини, вилки, на яких тримається приймальний бункер», – розповів директор КП «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич.

За словами місцевих жителів, такі контейнери часто забиваються і сміття ніхто не прибирає, до того ж вони не призначені для сортування відходів. Та й самі кияни іноді, не знаючи або не бажаючи розбиратися, як ними користуватися, кидають пакети зі сміттям біля баків, демонтують батареї і т. п.

У КП «Київкомунсервіс» запевняють, що сміття вивозять регулярно.

Незважаючи на недієвість, в цьому році комунальники збираються встановити ще кілька сотень штук таких сміттєвих контейнерів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також