На Васильківщині пройшла апаратна нарада з сільськими та селищними головами

У Васильківському районі Київщини пройшла щотижнева апаратна нарада за участі сільських та селищних голів та керівників структурних підрозділів Васильківської РДА.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. На нараді були розглянуті питання:

 1. Про призов на осінню строкову військову службу та військову службу за контрактом який розпочнеться з 01 жовтня до 31 грудня 2018 року, проведення навчальних зборів, ведення військового обліку.
 2. Про стан злочинності у Васильківському районі.
 3. Про стан виконання зведеного бюджету за 8 місяців поточного року та підготовку бюджетів на 2019 рік.
 4. Про надання одноразової щорічної адресної грошової допомоги відповідно до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки.
 5. Про подання заяв та декларацій на отримання житлової субсидії за новим порядком на опалювальний сезон 2018-2019 років.
 6. Про проведення осіннього місячника благоустрою та підготовку до опалювального сезону який розпочнеться 15 жовтня 2018 року.
 7. Про проведення “Дня села” в населених пунктах Васильківського району.
 8. Про хід впровадження медичної реформи.
 9. Про захворюваність на інфекційні хвороби в районі.
 10. Про стан фінансування програм забезпечення ліками.
 11. Про підсумки роботи ЦРЛ за тиждень, про хід ремонтних робіт в реєстратурі та інших приміщеннях лікарні, про впровадження електронної черги.

Також було розглянуто інші важливі для Васильківського району питання.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також