Найдорожча квартира у столиці: яка вона?

 

Ріелтори назвали найдорожчу квартиру Києва

У червні інвестиції в ринок нерухомості Києва досягли 25,6 мільйонів доларів. Ця сума знаходиться на рівні показників за травень 2018 року.

За словами генерального директор АН «Благовіст» Олени Біберової, на ринку купівлі-продажу столичної нерухомості спостерігається хороший стабільний попит. Незважаючи на сезон відпусток, заявки в агентство надходять і угоди відбуваються. У порівнянні з минулим літнім періодом, ринок літа-2018 більш активний і живий.

У червні найдешевшою стала однокімнатна квартира площею 34 кв. м у м Ірпінь. Її продали за 15,6 тис. доларів. Також в Києві «одиничка» на вул. Жукова в Деснянському районі була продана за 20 тисяч доларів.

Найдорожчою квартирою Києва в червні стали апартаменти на Оболонській набережній. Житло площею 270 квадратних метрів реалізовано за 690 тисяч доларів.

З комерційної нерухомості в рейтинг дорогих об’єктів потрапило приміщення на Дніпровській набережній в 110 кв. м за 265 тисяч доларів.

На ринку нерухомості Києва сегмент до 50 тисяч доларів зайняв 36%, сегмент від 50 до 100 тис. дол. – 41%, 100 до 250 тис. дол. – 21% ринку. Об’єкти ціною від 250 тис. дол. і вище в червні зайняли всього два відсотки ринку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також