На Володарщині обговорили створення ОТГ

 

Володарка

У Володарському районі Київщини на початку січня пройшла робоча нарада за участі голови РДА Пантелейчука  та голови райради Кузьменко.

Головним питанням під час наради стало створення спроможних об’єднаних територіальних громад на території Володарщини. В ході наради Володарський селищний голова  Ю.Слободський висловив думку про недоцільність створення ОТГ до 2020 року, коли мають відбутися чергові вибори до органів місцевого самоврядування.  Пархомівська сільська голова Н.Грінцевич повідомила, що не бачить перспективи створення ОТГ на території району на таких засадах, які існують на даний час. За словами Тадіївського сільського голови А.Тищенка, досвід створення деяких ОТГ у сусідніх районах та областях не є позитивним. Зокрема, недостатнім є представництво сіл у раді ОТГ, не вирішуються питання на користь села, повноваження старост населених пунктів обмежені. Є сумніви в тому, чи достатньо буде бюджету громади для забезпечення надійної роботи галузей освіти, медицини, культури. Тому, до питання формування ОТГ на території Володарського району потрібно підходити виважено, обов’язково враховуючи думку населення.

За результатами розгляду було вирішено досконало вивчити досвід створення спроможних об’єднаних територіальних громад в межах всієї Київської області та  на території інших областей.

 

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також