На Васильківщині відбудеться мисливський фестиваль

 

З 11 по 12 серпня у мальовничому селі Велика Бугаївка (Васильківський район, Київська область) відбудеться Перший Всеукраїнський мисливський фестиваль.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Основна мета фестивалю – об’єднання усіх мисливських спільнот, обмін досвідом, пропагування мисливського туризму, дбайливе відношення до флори і фауни.

Програма фестивалю:

Перший  день: розбиття наметового містечка; стендова стрільба; українська кухня; мисливський квест; виставка мисливського знаряддя та трофеїв; фотозона; розваги для дітей; презентація фірмової страви мисливського колективу; тир; мисливська вечеря (пригощання від мисливсько-рибальського клубу «Васильківщина»); нічний кінозал та концерт за участі гурту «GOOD FRIENDS».

Другий день: полювання на фазана; приготування юшки з добутої дичини та пригощання всіх відвідувачів фестивалю; виставка мисливських собак; нагородження учасників фестивалю та на завершення – концерт за участі гурту «GOOD FRIENDS».

«Це прекрасна можливість виїхати з друзями на природу, поспілкуватись на різні теми, скуштувати мисливської вечері, потравити байки і відпочити від буденного життя… Вдалого всім полювання, приємних емоцій та влучних пострілів…Не забувайте про техніку безпеки, бережіть себе. Ні пуху, ні пера!», – написав у фейсбуці голова Васильківської РДА Владислав Одинець.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також