На Київщині відбувся багатонаціональний фестиваль «Сузір’я злагоди»

На території Київської області проживають понад 120 національностей з притаманною етнокультурою та релігією, усталеними звичаями та обрядами.

Злагода та мир у релігійному та етнонаціональному просторі є гарантом суспільної стабільності, розвитку та процвітання будь-якого регіону. Саме це хотіли продемонструвати організатори IV Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина-сузір‘я злагоди». Цьогорічний фестиваль був проведений на базі «Національного музею народної архітектури та побуту України» (музей Пирогово).

Метою заходу стала популяризація культури, звичаїв та традицій різних народів, неформальна міжкультурна та міжрелігійна комунікація, презентація творчих надбань Київщини. На всіх учасників фестивалю чекали презентація музейних закладів Київщини, виставка картин, творчі виступи, дегустація національних страв різних країн, етно-дефіле національних костюмів, інтерактиви, майстер-класи та розваги для дітей.

Вихованці Студії естрадного мистецтва «Star voice», Народний аматорський гурт «Краяни», Бучанська дитяча школа мистецтв, зразковий ансамбль народного танцю «Унавушка», народний театр «Добрий настрій», народний аматорський колектив «Червона калина» доповнили концертну програму українськими виступами.

Презентація музейних закладів Київської області стала справжньою родзинкою заходу. «Яготинський історичний музей», «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей», «Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», «Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського» ознайомили з діяльністю музею, продемонстрували унікальні експозиції та запрошували всіх відвідати їх музейні заклади.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також