На Київщині поліція затримала організатора замовного вбивства адвоката

На Київщині поліція попередила замовне вбивство адвоката і затримала його організаторів. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України. 

«Мешканець Львівщини найняв кілера для вбивства керівника адвокатського бюро. Однак правоохоронці інсценували вбивство і врятували життя людини», – говориться в повідомленні на сайті поліції.

Інформацію про підготовку замовного вбивства та пошук кілера для ліквідації жертви правоохоронці отримали ще на початку жовтня. Під час її відпрацювання було встановлено особу майбутньої жертви, організатора злочину та безпосередньо виконавця. 

Організатором виявився мешканець Львівщини, який пообіцяв заплатити за вбивство керівника адвокатського бюро 7 тисяч доларів США. Смерть адвоката давала можливість фігурантові заволодіти його майном. 

Під час передачі грошей організатор надав кілеру фото та необхідні дані про потенційну жертву. Крім того, встановлено, що організатор вбивства має дружні стосунки з колишньою дружиною потерпілого. Її причетність до злочину буде перевірятися у межах досудового розслідування.

13 листопада правоохоронці провели інсценування вбивства. Організатор отримав фото як доказ виконаного «завдання». А у четвер, 14 листопада його затримали під час передачі виконавцю частини від обіцяної винагороди – 49 тисяч гривень.

Фігуранта затримано, ведеться слідство.

Фото: mvs.gov.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що мешканка Київщини найняла вбивцю для коханки свого чоловіка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також