На Кагарличчині відкрили пам’ятний знак жертвам Голодомору

Сьогодні, 19 жовтня, в с. Мирівка  (Кагарлицький район, Київська область) відбулося відкриття пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Учасники заходу на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів українців, та своїх земляків, жертв голодоморів та політичних репресій поклали квіти та колоски до пам’ятного знаку та запалили поминальні лампадки. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять замучених голодом людей.

 

Панахиду за померлими від голоду та освячення пам’ятного знаку жертвам Голодомору провели священнослужителі на чолі з благочинним Кагарлицького району УПЦ КП Юрієм Королем.

 

На заході були присутні голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій, представники Всеукраїнської правозахисної організації “Меморіал” імені Василя Стуса” Богдан Моркляник (перший заступник Голови) та Юрій Баланюк (заступник Голови), генеральний директор Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Олеся Стасюк, депутати Київської обласної ради Сергій Будюк та Ігор Сабій, Заслужений артист України Тарас Компаніченко, депутати Кагарлицької районної ради, жителі та гості села Мирівка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також