На Броварщині створять Калинівську ДОТГ

 

Сільські ради Красилівки та Рожівки, а також селищна рада Калинівки схвалили утворення добровільної об’єднаної територіальної громади.

Центром нової ДОТГ стане селище міського типу Калинівка (Броварський район, Київська область). Робота зі створення нової об’єднаної громади на Броварщині розпочалася ще восени 2017 року. Потім, протягом декількох місяців, відбувалися громадські слухання у кожному населеному пункті. Мешканці сіл та селища міського типу не одразу погодились на такі зміни. Були сумніви, але врешті решт, здоровий глузд та елементарний економічний розрахунок переміг.

На сесії Красилівської сільської ради лише один депутат голосував «проти», ще 3 утримались, а переважна більшість – 10 депутатів проголосували за об’єднання. А ось на громадських слуханнях у Красилівці із 133 присутніх мешканців «за» проголосувала переважна більшість –  117 осіб, проти було 7 мешканців і 1 утримався.

У Рожівці голосування на громадських слуханнях було більш позитивним – 29 мешканців з 30 віддали свій голос за ОТГ. І всі 8 депутатів сільради Рожівки одностайно підтримали об’єднання.

Наступний етап – схвальні рішення депутатських сесій всіх населених пунктів майбутньої ДОТГ мають надійти до КОДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також