МОЗ очолить колишній регіонал та противник медичної реформи

Міністерство охорони здоров’я в новому уряді може очолити колишній член Партії регіонів (з 2006 року), а нині – член партії «Слуга народу» Андрій Шипко.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Максим Залізняк. За його словами, за висуванням Шипко на цю посаду стоїть олігарх Ігор Коломойський.

Андрій Шипко у 2012—2014 роках був народним депутатом України VII скликання та головою підкомітету ВР з питань законодавчого забезпечення розвитку фармації, здійснення фармацевтичної діяльності, виробництва та обігу виробів медичного призначення. Саме на цей період припадає  розквіт тіньових закупівель ліків за міністра Раїси Богатирьової. У вересні 2018 року Шипко був одним із підписантів листа до патріарха Варфоломія, в якому закликав відкласти надання Томосу. Також майбутній міністр охорони здоров’я  був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу України про незаконне збагачення. Вона зобов’язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їх доходів і доходів членів їх сімей. Також Шипко  послідовно виступав за відміну медичної реформи на користь обов’язкового медичного страхування.

«Я Вас вітаю! Ми поміняли вже діючу реформу, що ефективно впроваджувалася командою Уляни Супрун на старого вишколеного гравця ринку “тендерної мафії”. Чекайте, зовсім скоро в усіх закупівлях ліків ми побачимо безапеляційними переможцями компанії Богатирьової та Бахтєєвої», – відзначив Максим Залізняк.


Раніше «Столичний регіон» розповідав, як йде медична реформа в Бородянщині.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також