Очільник КОДА Бно-Айріян поскаржився на малу зарплатню

Губернатор Київщини поскаржився на свою зарплатню. Відомо, що Михайло Бно-Айріян отримує 18 тис. гривень, але вважає, що зарплатня чиновника такого рівня має бути не меншою за 10 тисяч доларів.

Про це голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян говорив під час зустрічі із журналістами, яка пройшла вчора. Також голова КОДА розповів, що має за плечима трохи грошей, так звану фінансову подушку, але вона не надто велика, аби забути про зарплатню на весь час своєї роботи на високій посаді.

Бно-Айріян підкреслив, що окрім зарплатні він не має жодних надбавок чи-то за інтенсивність праці, чи-то за понаднормові години. За словами губернатора, він має велику відповідальність та має величезний обсяг робочих питань, тож оплата такої праці має бути відповідною.

Також керівник КОДА зазначив, що якщо покласти зарплату 3-5 тисяч доларів його заступникам, то у Київську облдержадміністрацію вишикується черга з кандидатів на посаду. І працювати вони будуть чесно, а про хабарі можна буде забути.

Раніше «Столичний регіон» писав про черговий скандал із хабарем на Київщині.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Максим

    Хорошо но хочет больше 10 тисяч долларов. Но ти же Бно… слуга народу, а народ получает 300-400 долларов. Поэтому сначала достойную зарплату народу а потом вам слугам.

Залиште коментар

Читайте також