Молодіжний форум Київщини відбувся в Ірпені

Київський обласний молодіжний форум пройшов в місті Ірпінь 18 грудня.

Тут зібрались понад 200 делегатів з усієї області, у тому числі, переможці конкурсу проектів національно-патріотичного виховання, проекти яких були профінансовані КОДА майже на мільйон гривень. На Форумі також розповіли про реалізовані проекти у напрямах неформальної освіти, серед яких – тренінги «Активні громадяни» за програмою Британської ради в Україні, тренінги з медіаграмотності, а також програма «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз». Кульмінацією року стало масштабне відкриття першого в Україні національного пластового вишкільного центру.

Форум продовжила панельна дискусія «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз», на якій  були представлені результати та рекомендації подальшої співпраці. Також обговорили програму «Молодіжний працівник» та  ініціативу «Джем-толока».

На закінчення учасники форуму об’єдналися в групи за напрямами: «Національно-патріотичне виховання», «Механізми включення молоді до прийняття рішень», «Молодіжна інфраструктура» та «Розвиток молодіжних центрів». Учасники груп напрацювали ідеї для спільної реалізації на рівні області.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також