Мер Києва Кличко відкрив оновлену найстарішу столичну школу (ФОТО, ВІДЕО)

Мер Києва Віталій Кличко відкрив після реконструкції найсучаснішу і найбільшу школу міста. У ній є, на що подивитися! 

У Києві відкрилася після реконструкції школа №42 в Дніпровському районі Києва. За деякими даними ця школа існує в Києві ще з 1907 року, тоді вона була чи то церковно-приходською, чи то гімназією. Її будівля спочатку розміщувалося в дохідній садибі домовласника Овсянникова. У 1926 році садибу, як зазвичай робила радянська влада, віддали пролетарським дітям, а сама школа стала називатися Дарницькою першою трудовою.

Довідка: у 60-ті роки минулого століття її називали «морською», оскільки парадна форма учнів була в точності як у моряків, а директором школи був капітан другого рангу.

Реконструкція школи тривала два роки, а її вартість склала понад 400 млн гривень. Тепер школа розрахована на 36 класів і півтори тисячі школярів:

  • для учнів початкових класів облаштували 12 навчальних кабінетів, 2 спальні, 2 ігрові кімнати, 2 комп’ютерні класи та 2 кабінети іноземних мов;
  • для учнів середніх і старших класів – 24 навчальних кабінети, спеціалізовані кабінети-лабораторії для занять з біології, хімії, фізики, лекторії для вивчення гуманітарних і точних наук і кабінети естетичного воспітанія.

Школа реконструйована і обладнана відповідно до вимог програми реформ «Нова українська школа». На пришкільній території розмістилося поле для міні-футболу, баскетбольний майданчик. А в самій школі є басейн, тир, три фізкультурних і танцювальних зали.


Друзі! Сьогодні ми відкрили в столиці нову, найбільшу і найсучаснішу, школу в Україні. У школі номер 42 в Дніпровському районі Києва, на вулиці Хорольській, навчатимуться більше тисячі дітей.І ми створили всі умови, щоб їм було цікаво і приємно ходити до школи. Три спортзали, басейн, актовий та танцювальний зали, бібліотека, медичний блок, їдальня, музей, тир, ігрові та спальні кімнати для молодших класів. В навчальних класах – інтерактивні екрани, системи для вивчення іноземних мов, комп’ютери. Школа має стадіон, спортивний та ігровий майданчики, майданчик для вивчення правил дорожнього руху. Як і всі нові навчальні заклади Києва, ця школа – безпечна – з відеоспостереженням, охоронною сигналізацією. А також – енергоефективна. Зі своїм тепловим пунктом, а кожен клас обладнали датчиком температури для автоматичного регулювання подачі тепла.Загалом, за 5 років у Києві побудували або повністю реконструювали 8 шкіл та 26 дитячих садків. Це – нові, сучасні заклади європейського рівня.

Опубліковано Кличко – мер Понеділок, 2 вересня 2019 р.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про ірпінський рекорд, який вже зафіксовано на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також