Кращий центр інклюзивної освіти відкрили у селі Путрівка

 

Напередодні навчального року відкрито комунальний заклад Васильківської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» для дітей з особливими освітніми потребами. Це кращий заклад такого плану не тільки Київщини.

 

Керівник центру Юлія Любченко впевнена, що у таких стінах спеціалісти-педагоги, вчитель лікувальної фізкультури, практичний психолог, логопед, дефектолог  проводитимуть корекційно-розвиваючі заняття з дітьми з особливим натхненням.

 

Голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець на своїй сторінці у соціальних мережах поділився враженням від нового закладу: «Світлі та просторі кабінети з легким художнім розписом на стінах, надсучасне оснащення кожної кімнати, цікаве та високоефективне, одне з найліпших в Україні! Тут створено все для навчання та розвитку особливих діточок, продумано кожну деталь до найменших дрібниць, щоб діткам було комфортно та цікаво тут знаходитись.

Захват від побаченого в очах дітей та батьків, які відвідали ІРЦ Васильківщини, свідчить про те, що ми рухаємось у правильному напрямі й надалі будемо розвивати та покращувати інклюзивну освіту. Розпочинаємо будівництво парку в Путрівському НВК із сучасним облаштуванням для потреб особливих діточок, –  зазначив голова райдержадміністрації. – Слова вдячності за допомогу щодо реалізації даного проекту хочемо сказати депутату Верховної Ради України, керівнику обласної партійної організації Блок Петра Порошенка «Солідарність» – Ігорю Кононенку, а також цілій команді людей, яка долучилася до створення такого чудового та необхідного проекту».

ІРЦ в Путрівському НВК оздоблений меблями, необхідним, спеціальним сучасним устаткуванням, а фінансування центру відбуватиметься за рахунок державної субвенції. У цьому напрямі велику допомогу надає Ігор Кононенко. На відкритті він повідомив, що заклад  невдовзі отримає свій транспорт для комфортного перевезення дітей. І працівники центру, і місцева влада покладаються на Ігоря Віталійовича, оскільки знають з досвіду, що він виконує свої обіцянки і буде продовжувати опікуватися інклюзивним центром і надалі.

Під час урочистого зібрання, присвяченого початку роботи центру, і батьки, і почесні гості змогли оцінити умови навчання малечі з особливими потребами в новому по-сучасному оснащеному приміщенні.

Голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович зауважила: «Не можемо не згадати із щирою вдячністю Марину Анатоліївну Порошенко, яка була ініціатором і палким прихильником розробки програми організації та розвитку мережі ІРЦ».

Такий унікальний центр став можливим ще й тому, що його очолила людина з важливим фаховим та особистим досвідом – Юлія Любченко.

«Столичний регіон» буде уважно стежити за життям та успіхами інклюзивного центру. Якщо в наших читачів  виникають питання щодо нового типу освіти, редакція пошукає відповіді на них.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також