Суд схвалив будівництво 8-поверхового готелю на Андріївському узвозі

У Києві назріває додатковий виток навколо скандалу на Андріївському узвозі

Суд схвалив будівництво 8-поверхового готелю в історичній місцевості, що може привести до ескалації конфлікту між забудовником і жителями міста.

Нещодавно конфлікт почав наближатися до законного врегулювання. Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА заборонив будувати готель в даній місцевості. Тепер це рішення скасував суд, і ПП «Маркон» будуватиме восьмиповерховий готель з паркінгом на законних підставах.

Раніше забудовник намагався захистити свою роботу від будь-яких перешкод, вимагаючи заборони для активістів, які відстоюють історичну місцевість і її зовнішній вигляд. Судячи з усього, саме такий трюк і спрацював.

Скандальне будівництво за адресою Андріївський узвіз, 14-16 було заморожене в січні 2018 року завдяки рішенню Мінкульту, адже Замкова гора, на якій і планують побудувати комплекс, є пам’ятником культури національного значення.

На прохання забудовника ТОВ «Маркон» продовжити термін дозволу на будівництво міністерство запропонувало звернутися до Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, проте там роз’яснень не дали. За час свого існування будівництво неодноразово оточували активісти, вимагаючи зупинити руйнування історичного вигляду міста.

Забудовник теж без діла не сидів: 29 жовтня все-таки домігся свого через суд. Згідно справі N826/17303/18 компанія «Маркон» і генеральний підрядник «Кадорр-Україна Аднана Кивана» можуть продовжити будівництво готельного комплексу Mercure Andreyevskiy. У готелі на 182 номери будуть ресторан, фітнес-центр і паркінг на 25 машино-місць. Площа ділянки становить 0,2 га, загальна площа комплексу – 13,6 тис. кв. м.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також