Київщина витратить 8,6 млн гривень на будівництво і покупку житла для сиріт

 

КОДА розпорядилася перерозподілити субвенції в розмірі 8,26 млн гривень на будівництво і придбання житла для дітей-сиріт

Цю суму розіб’ють між бюджетами області, Яготинського та Миронівського районів, містами Бровари і Славутич. Департаменту фінансів КОДА ще належить узгодити представлені в документі цифри з бюджетною комісією Київоблради та підготувати відповідний проект змін до обласного бюджету.

Про це стало відомо з розпорядження Київської обласної державної адміністрації (КОДА) №542 від 21 вересня 2018 року «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», яке підписав голова КОДА Олександр Горган.

Згідно з документом, мова йде про розподіл грошової субвенції в розмірі 8,26 млн гривень місцевим бюджетам області на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла і приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, і забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Так, розподіл відбудеться у такий спосіб: з цієї суми 445,8 тисяч гривень піде в бюджет Броварів, 340,8 тисяч – в бюджет міста Славутич, 333,5 тисяч – в Миронівський район, 2,059 млн гривень – в Яготинський район, і 5,086 млн гривень – до бюджету області.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також