Київ перетворять на Smart City

Розумне місто Smart city – зараз головний тренд у всьому світі

Вже 31 жовтня відбудеться одна з очікуваних у столиці подій: Kyiv Smart City Forum 2018. Саме на ньому учасники будуть обговорювати питання, що пов’язані із концепцією «розумного міста». В ціломц форум буде присвячено широкій популяризації інноваційних рішень в мегаполісах, зокрема в українській столиці.

Довідка: концепція «розумного міста» передбачає використання цифрових технологій для доступу до різних показників в роботі великої міської інфраструктури. Завдяки моніторингу влада знаходить проблемні точки в житті міста і оперативно усуває ці недоліки.

У цій концепції можуть бути різні акценти: одні міста активно розвивають поновлювані джерела енергії, інші – доступний громадський Wi-Fi з швидким інтернетом, треті – системи контролю за рівнем безпеки, четверті – «розумні» мережі громадського транспорту та паркувальних зон. Головне те, що сама ідея має на меті максимальне підвищення комфорту життя для всіх його жителів.

Сьогодні Київ прагне стати в один ряд з найбільш технологічно розвиненими містами світу, а це означає, що прийшов час просувати сучасні smart-технології в міську інфраструктуру.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також