Ірпінь розвиває співпрацю з німецьким містом-побратимом

 

Місто Ірпінь (Київська область) спільно з німецьким містом Борна бере участь у реалізації проекту  «Допомагаємо один одному – спільно рятуємо людей, зберігаємо життя».

Проект, який фінансує німецька організація Engagement Global, має на меті обмін досвідом і спільні навчання рятувальників міст-побратимів. Перша навчальна поїздка ірпінців до Німеччини відбулася на початку червня цього року. А зараз до Борни поїхала друга група.

У складі групи – представники державної пожежно-рятувальної частини № 36 міста Ірпеня, представники міської ради та спілки ветеранів АТО. Ірпінські рятувальники вже ознайомилися з тим, як працюють їхні колеги у місті Лейпциг, як діють там центральна пожежна частина, центральний диспетчерський пункт, пожежна частина “Західна варта”. Побували на навчально-тренувальних викликах і побачили, як організована протипожежна безпека в німецьких школах. Наступний етап проекту заплановано на вересень. Ми чекаємо в гості рятувальників з Борни.

«Переконаний, що такі навчання допоможуть забезпечити надійний протипожежний захист наших міських об’єктів і врятувати найголовнішу цінність – людське життя. Щиро дякую меру Борни Сімоні Людтке за участь в організації такого проекту», – зазначив міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також