Голова Вишгородської РДА здійснив робочу поїздку

 

Голова Вишгородської районної державної адміністрації В’ячеслав Савенок 31 липня здійснив робочу поїздку лівим берегом району.

Метою поїздки був огляд об’єктів, які ремонтуються за кошти обласного та районного бюджетів. В огляді також взяли участь голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, Новосілківський сільський голова Микола Стукач, Вищедубечанська сільська голова Галина Березинець, Жукинська сільська голова Валентина Пономаренко, депутат Вишгородської районної ради Рамаз Манія та директорка КП «Управління капітального будівництва «ВИШГОРОДРАЙБУД» Вишгородської районної ради Ольга Юрченко.

Під час поїздки голова Вишгородської РДА відвідав Новосілківську, Вищедубечанську, Воропаївську та Лебедівську школи. Також він оглянув будинок культури в с. Жукин, який знаходиться на етапі реконструкції.

«За поточний рік на вказаних об’єктах зроблені значні роботи, всі вони мають бути завершені у встановлені терміни та з найвищою якістю», – наголосив Ростислав Кириченко, підбиваючи підсумки поїздки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також