Годинник на Будинку профспілок відновив свою роботу

21 грудня в реконструйованому Будинку профспілок заробили електронний годинник

Київський «Біг Бен» буде показувати час гостям і жителям столиці вперше з 2014 року. Поки що екран працює в тестовому режимі.

Мешканці та гості столиці помітили включене табло близько 13:00. Крім часу, воно показує також температуру і різні фотопортрети природи. Не всі екрани працюють коректно, можна помітити, що поки це лише тест оновлених годин. Раніше вони вміли виконувати гімн столиці – прекрасну мелодію «Як тебе не любити, Києве мiй…», а ось чи будуть вони звучати також зараз, поки залишається в таємниці.

Довідка: електронний годинник, розташований на висоті 24 метри на шпилі Будинку профспілок, запустили в 1981 році. Архітектори Олександр Малиновський і Олександр Комаровський, пропонуючи встановити на Будинку профспілок «електронне табло», висловлювали побажання, щоб на них «транслювалися повідомлення про події, що відбуваються в Києві і країні».

Під час Революції 2014 року, в Будинку Профспілок розташовувався штаб протестуючих, куди зносили поранених з прилеглих вулиць. У ніч на 19 лютого 2014 року під час зіткнень в будівлі зайнялася пожежа. Вогонь, що спалахнув пізно вночі, вдалося згасити лише о 7 ранку. Будівля всередині практично повністю вигоріла, при цьому обвалилися перекриття декількох поверхів. До сих пір ходять чутки про те, скільки людей загинуло всередині будівлі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також