ФАПи, спортмайданчики, довкілля: що обговорювали на сесії Васильківської райради

Вчора, 8 листопада, у Василькові (Київська область) відбулось пленарне засідання чергової двадцять шостої сесії Васильківської районної ради VІI скликання.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. На сесії було розглянуто питання соціально – економічного та культурного розвитку Васильківського району на 2018 рік. Зокрема, будівництво нових та реконструкція існуючих ФАПів та амбулаторій, комп’ютеризація, забезпечення необхідним медичним обладнанням та службовим житлом лікарів, закупівля меблів та оснащення Васильківської ЦРЛ, ремонт та відновлення Будинків культури, осучаснення культурного простору на Васильківщині із збереженням традицій.

Крім того, депутати Васильківської райради додали окремі пункти в програму соціально-економічного та культурного розвитку Васильківщини. Це розчищення річища ріки Бугаївки, а також капітальний ремонт з виготовленням проектно – кошторисної документації   декількох об’єктів: ФАПу в селі Мала Солтанівка, амбулаторії  в селі Ксаверівка, дитсадочка “Вербиченька” в Кодаках, спортивних майданчиків на території Устимівської та Крушинської загально освітніх шкіл.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також